e-mail: poligrafix@interia.pl

tel. 698-875-233

Szanowni Państwo,

Zajmujemy się serwisem falcerek m.in. regeneracją wałków. Jeśli macie problemy z falcowaniem – pora przyjrzeć się wałkom falcującym i w razie potrzeby poddać je regeneracji, przywracając im pierwotną geometrię i stan.

Stan wałków falcerki to podstawa prawidłowej i efektywnej pracy maszyny. Uporczywe ich eksploatowanie w fazie kiedy wymagają już regeneracji często doprowadza do uszkodzeń mechanicznych co zdecydowanie podnosi koszt naprawy.

Regenerujemy wałki falcujące do różnych typów falcerek, m.in.: Intromy (FK.400S, FK4.400S), Eurofold, Stahl, GUK i innych, również w maszynach o nietypowych rozwiązaniach lub maszynach nie będących stricte falcerkami.

Przed zasadniczą operacją wymiany tulei poliuretanowych (czy mówiąc potocznie przed wymianą gumek) wałki są przez nas zawsze sprawdzane i w razie potrzeby przywracamy im właściwą geometrię.
Używamy tylko tulejek poliuretanowych i to z poliuretanu wysokiej jakości. Żadnych “wynalazków”. Sezonujemy. Profesjonalnie szlifujemy.

Jeśli operacja ma być na życzenie Klienta kompleksowa tj. z demontażem i montażem wałków – może być wykonana w siedzibie Klienta lub naszej firmy.

Do tego wszystkiego mamy bardzo atrakcyjne ceny.

I to nie jest reklama. Proszę sprawdzić. I to tyle, żeby Państwa zachęcić.
Zapraszamy.

Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt
tel. 698 875 233
adres e-mail: poligrafix@interia.pl

Close Menu