e-mail: poligrafix@interia.pl

tel. 698-875-233

Prasa jednostanowiskowa do klejenia bloczków, notesów, bloków, kalendarzy, grzbietów, książek itp.
Maszynę sprzedajemy z urządzeniem do frezowania papieru lub bez.

Maszyna świetnie nadaje się do klejenia różnych wyrobów z papieru, przy produkcji których, wymagane jest klejenie grzbietów pokładu. Oczywiście może być wykorzystywana również do innych prac, w których wymagane jest trwałe i pewne ściśnięcie pokładu papieru lub innego materiału.
Charakteryzuje się ona bardzo prostą obsługą i solidną, stalową konstrukcją. Nie będzie więc Państwu sprawiać kłopotów przy użytkowaniu. Dla Państwa wygody maszyna posiada kółka, można więc ją łatwo przestawić na inne miejsce.
Maszyna jest dostępna w wersji podstawowej tzn. umożliwiającej precyzyjne ułożenie, ściśnięcie pokładu materiału i pokrycie jego grzbietu klejem na zimno oraz przyspieszenie suszenia kleju przy pomocy zespołu termowentylatorów.

Jak i w wersji poszerzonej, z urządzeniem do frezowania i prowadzenia frezarki.

Wersja poszerzona pozwala na frezowanie tj. wykonywanie rowków na płaszczyźnie grzbietu materiału, który ma być sklejony. Pozwala to na zwiększenie powierzchni styku kleju z materiałem klejonym co umożliwia osiągnięcie znacznie trwalszej spoiny. Jest to stosowane tam, gdzie ewidentnie zależy na wytrzymałości klejonego grzbietu. W innych przypadkach z powodzeniem można stosować wersję podstawową.
Maszyna jest tak zbudowana, że kupując ją w wersji podstawowej Klient w każdej chwili może dokupić urządzenie do frezowania i stosować je natychmiast po zakupie bez konieczności uprzedniego przystosowania maszyny.
Dane techniczne maszyny:

  • Szerokość: 525 mm (możemy też wykonać maszynę o innej szerokości)
  • Wysokość stosu: 500 mm
  • Wymiary stołu: 530 mm x 330 mm
  • Zasilanie jednofazowe

Żaden z Klientów, którzy kupili od nas tę maszynę nie zgłaszał awarii. Jednak oczywiście, na w/w maszynę dajemy 12 miesięcy gwarancji. Możemy zaoferować też serwis pogwarancyjny.

Uwaga! Wykonujemy również prasy czterostanowiskowe

Zachęcamy do kontaktu z nami.
Chętnie udzielimy wszystkich potrzebnych Państwu informacji.

Kontakt:
tel. 698-875-233
e-mail: poligrafix@interia.pl

Close Menu